МИРИСА НА ХИТ: Слушнете дел од најновата песна на Даниел Кајмакоски (ВИДЕО)

„Браво бенд“ ја стартува 2015 со нов сингл

ЗВУЧИ ОДЛИЧНО: Објавен ремикс на темата „Hold Me Tight“ од Проески (АУДИО)

СЕВЕРИНА НЕ МИРУВА: Со деколте и мокра коса ги „запали“ социјалните мрежи (ФОТО)

15/11/2013 - 14:11

БОЛКИ ВО БУБРЕЗИТЕ: Калиопи го откажа концертот во Загреб

Во наредните денови ќе ѝ биде извршена ласерска операција

Поради здравствени проблеми, јаки бубрежни болки, Калиопи го откажа концертот во Загреб.

Таа моментално е под надзор на уролог и нејзината состојба полека се стабилизира. Во наредните денови ќе ѝ биде извршена ласерска операција за разбивање на камењата во бубрезите.

(Телеграф.мк/ubavinaizdravje.mk)

Оставете коментар

Коментарот можете да го испратите и користејќи:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*